Про нас

Компанію "РАДІО-МЕД" створено досвідченими вітчизняними медичними фахівцями, з метою розширення можливостей медичного сервісу в сфері діагностики та лікування онкологічних захворювань в Україні.

Враховуючи реалії сьогодення, ми усвідомлюємо суспільну важливість діяльності у цій сфері. Так, незважаючи на вжиті в Україні протягом останніх років заходи, з поліпшення матеріально-технічної бази онкологічних закладів, ситуація з доступністю для пацієнтів якісної медичної допомоги при діагностиці та лікуванні раку залишається незадовільною.

Така ситуація зумовлена малою кількістю спеціалізованих вітчизняних приватних клінік, здатних надати повний спектр медичних послуг з діагностики та лікування раку, вартістю таких послуг, а також недостатністю фінансування державних онкологічних закладів, що призводить до незадовільного забезпечення їх спеціальними медичними препаратами та обладнанням.

Згідно інформації, оприлюдненої Всесвітньою організацією здоров'я, рак є другою з основних причин смерті в світі, після серцево-судинних захворювань. В 2015 році від цього захворювання померло 8,8 млн. людей, рак став причиною майже кожної шостої смерті в світі. Близько 70 % випадків смерті від раку трапляються в країнах з низьким та середнім рівнями доходів.

Розповсюдженою проблемою є звернення за медичною допомогою на пізніх стадіях захворювання та недоступність діагностики. При ранньому виявленні раку висока ймовірність позитивних результатів, за умови ефективного лікування. Раннє виявлення хвороби та відсутність затримок в наданні медичної допомоги дозволяють досягти значних покращень здоров'я хворих.

Рання діагностика актуальна при будь-яких обставинах і важлива в більшості видів раку. За відсутності ранньої діагностики, хвороба виявляється на пізніх стадіях, коли радикальне лікування найчастіше вже не допомагає.

Правильно поставлений діагноз важливий для призначення належного та ефективного лікування, адже для кожного типу раку необхідний особливий режим лікування, що охоплює один або більше методів, таких як хірургічне втручання, променева та/або хіміотерапія. Важливим першим кроком є визначення цілей лікування і паліативна допомога, медичні послуги повинні мати комплексний характер та бути орієнтованими на людей. Основною метою є повне одужання або значне подовження життя пацієнта.

Згідно статистичних даних Міністерства охорони здоров'я України:

  • Україна займає друге місце в Європі по темпах розповсюдження раку;
  • Щорічно в Україні більше 160 тис. людей дізнаються, що вони онкохворі;
  • Щорічно в Україні від раку помирає близько 90 тис. людей, з яких 35% це люди працездатного віку;
  • Щодня 450 людей в Україні дізнаються, що вини хворі на рак, з них помирає 250;
  • Щогодини реєструється більше 20 нових випадків захворювання, а 10 жителів України помирають від раку.

Низький рівень доходів більшості жителів нашої країни став для них непереборною перепоною у користуванні дорогими послугами приватних онкологічних клінік. Внаслідок чого, врай необхідною для громадян України є доступність якісної та своєчасної діагностики і лікування в державних онкологічних установах. Однак, нестабільна економічна ситуація в Україні стала головним чинником неналежного матеріального забезпечення медицини в цілому і онкології зокрема. До сьогодні практично всі державні онкологічні заклади в країні продовжують працювати на морально і матеріально застарілому обладнанні радянського виробництва, яке вже давно відпрацювало свій ресурс та потребує заміни.

Завдяки налагодженому міжнародному співробітництву компанія "РАДІО-МЕД" має можливості здійснювати поставки найновітнішого радіо-діагностичного та радіотерапевтичного медичного обладнання.

Ми є ексклюзивним дистриб'ютором в Україні виробників медичного обладнання SINOVISION Technologies та SHINVA Medical.